JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KURSU NA PRAWO JAZDY

Przygotowanie do kursu na prawo jazdy to jeden z pierwszych kroków niezbędnych do uzyskania dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Przede wszystkim warto zainteresować się wyborem Ośrodka Szkolenia Kierowców, aby wybrać ten najlepszy, z największym stażem i doświadczoną kadrą instruktorów, którzy tej pracy oddali całe serce. Pamiętaj, że każdy z kursantów to zupełnie odmienna osobowość, tak – Ty też. Instruktorzy muszą mieć doświadczenie zarówno w okiełznaniu Twojego stresu podczas pierwszej jazdy i jak i Twojego poczucia pewności, podczas gdy wciąż jesteś na kursie praktycznym i nie panujesz jeszcze wystarczająco mocno nad pojazdem, który pod kuratelą instruktora prowadzisz. Pamiętaj bowiem, że instruktorzy to również tylko ludzie, dlatego tak ważne jest ich wieloletnie doświadczenie i przygotowanie do pracy zarówno z młodymi jak i tymi odrobinę starszymi kursantami.

ZANIM WSIĄDZIESZ DO AUTA

Zanim jednak wsiądziesz do jednego z wielu pojazdów, jakie posiadamy w Szkole Nauki Jazdy Expert 1 w Dąbrowie Górniczej najpierw przygotuj się na przyjęcie sporej dawki wiedzy z zakresu teorii i przepisów bezpiecznego poruszania się po polskich drogach. Na kursach i szkoleniach w Expercie dowiesz się nie tylko jak bezpiecznie prowadzić pojazd mechaniczny ale również jak udzielać pierwszej pomocy, jeśli  a także jak samodzielnie poradzić sobie w razie wystąpienia problemów z autem na drodze. Wyposażymy Cię w kompletną wiedzę, niezbędną nie tylko do zdania egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego ale przede wszystkim do tego, byś mógł się bezpiecznie poruszać po drogach Polski i świata. Dołożymy starań, abyś za kierownicą czuł się bezpiecznie, a dzięki Twoim umiejętnościom bezpiecznie czuli się również współuczestnicy ruchu drogowego.

CO ZABRAĆ NA KURS ?

Na kurs w Szkole Nauki Jazdy Expert 1 w Dąbrowie Górniczej zabierz przede wszystkim dużą chęć do nauki i przyswojenia niemałej ilości nowej wiedzy i dobry humor. Bądź gotów, że na kursie przyjdzie Ci poznać nie tylko świetnie przygotowanych do pracy wykładowców i kursantów, ale również kolegów i koleżanki, z którymi będziesz tę wiedzę przyjmował. W takich okolicznościach rozpoczęcie nauki, której efektem będzie zdobycie upragnionego prawa jazdy będzie nie tylko przyjemnością ale również rodzajem ciekawej przygody. OSK Expert 1 zapewnia wszystkie materiały szkoleniowe, ale zabranie ze sobą grubego notatnika i niezawodnych przyborów do pisania będzie znakomitym pomysłem. Pamiętaj, że im więcej wiedzy zapiszesz, tym więcej materiałów zostanie ci do przygotowań bezpośrednio przed egzaminem.

WIDZIMY SIĘ NA KURSIE

Przez lata działalności Ośrodek Szkolenia Kierowców Expert 1 z Dąbrowy Górniczej wyszkolił tysiące kierowców, z których każdy do dziś jeździ własnym pojazdem po drogach naszego miasta, kraju, a także zawodowo po drogach Europy i Świata. Dołożymy wszelkich starań, abyś również Ty, drogi kursancie, wyruszył po zdanym skutecznie egzaminie przed siebie i mógł cieszyć się wolnością, jaką daje prowadzenie własnego auta. Zatem do zobaczenia na kursie w Dąbrowie Górniczej !