PIERWSZY RAZ ZA KIEROWNICĄ

Wiemy, że już nie możesz się doczekać, kiedy w końcu staniesz się właścicielem dokumentu o dumnej nazwie “prawo jazdy”. Jednak sam dokument to nie wszystko. Potwierdza on bowiem nie tylko Twoje umiejętności do poruszania się pojazdami mechanicznymi, ale przede wszystkim twoją gotowość na dojrzałe zachowanie na drodze, a gdy coś pójdzie nie tak, również na dojrzałe przyjęcie odpowiedzialności za swoje działania w ruchu ulicznym. Zanim jednak otrzymasz swoje wyczekane prawo jazdy przyjdzie moment kiedy, pod okiem instruktora, po raz pierwszy zajmiesz miejsce za kierownicą.

TEN PIERWSZY RAZ
Nastoletnie lata to czas wielu pierwszych razów. Jednym z nich jest pierwszy raz za kierownicą samochodu. I mimo, że na fotelu obok znajduje się instruktor to jest to uczucie nieporównywalne z niczym innym. Z jednej strony poczucie, że oto otwierają się drzwi do czegoś dużego, a z drugiej świadomość, jak mało jeszcze umiesz i wiesz. Na szczęście pilnował i szkolił Cię będzie fachowiec z profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców Expert1. To on zadba, abyście oboje po skończonej jeździe (jednej z wielu) dotarli spokojnie i bezpiecznie na parking po kolejnego kursanta. Pierwszy krok już za Tobą. Gdy opadną emocje trzeba przemyśleć co się wydarzyło tego dnia za kierownicą i przygotować się do kolejnej praktycznej nauki jazdy

SZTUKA OPANOWANIA
Bycie dobrym kierowcą to w dużej mierze sztuka panowania nad wieloma składowymi jednocześnie. Operowanie pedałami gazu, hamulca i sprzęgła, monitorowanie oznakowania drogi, uważanie na innych uczestników ruchu, zmiana biegów, śledzenie świateł na skrzyżowaniach a to wszystko nierzadko w towarzystwie współpasażerów lub płynących z radia dźwięków. To dużo czynników, które muszą ze sobą współgrać, aby podróż autem była płynna i bezpieczna. Wbrew temu jak może to brzmieć, umiejętności i koordynacja niezbędne do bezpiecznego prowadzenia samochodu są do opanowania. Kluczem do sukcesu jest nauka krok po kroku, spokój i opanowanie oraz stosowanie się w każdym momencie do przepisów prawo o ruchu drogowym.

Pierwszy raz za kierownicą Expert1 Dąbrowa Górnicza

WSPARCIE NAUCZYCIELA
Droga do upragnionego Prawa Jazdy nie jest prosta ale przy odpowiednim wsparciu profesjonalistów w zakresie nauki jazdy staje się dużo łatwiejsza. Twój nauczyciel spędzi z Tobą wiele godzin podczas lekcji praktycznych zarówno w ruchu miejskim, jak na placu manewrowym ucząc Cię zasad poruszania się w praktyce w ruchu drogowym, Twój nauczyciel będzie zwracał uwagę na Twój poziom stresu, szybkość przyswajania wiedzy ale także będzie pilnował, byście wspólnie i bezpiecznie dotarli do miejsca przeznaczenia. Doceniaj swojego szkoleniowca – to on dba zarówno o Twój spokój a nawet dobry nastrój podczas nauki jazdy ale przede wszystkim dzięki swojemu profesjonalizmowi dba o Twoje bezpieczeństwo podczas nauki. Ale przede wszystkim jest to człowiek, który przygotowuje cię do egzaminu praktycznego i w jego efekcie uzyskania prawa jazdy

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsza jazda na fotelu kierowcy w ruchu ulicznym może przynieść wiele emocji, w tym stresu. Nie martw się tym. Nasi pracownicy, profesjonaliści z Ośrodka Szkolenia Kierowców Expert1 pomogą Ci je okiełznać, zrozumieć na czym polega poruszanie się samochodem w ruchu ulicznym a także solidnie przygotują Cię do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu a my możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, bo Twój proces nauki jazdy był przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. W jego wyniku staniesz się pełnoprawnym kierowcą, co otworzy przed Tobą przestrzeń do wielu możliwości podróżniczych i nie tylko. Do zobaczenia na kursie.